Web Analytics
BallinaSHOWBIZGrimerja e transformon moderatoren Blerona Zeqirin

Grimerja e transformon moderatoren Blerona Zeqirin

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit, që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Ajo se fundmi ka publikuar një imazh si është rregulluar për të shkuar në emision.

Me grim të rëndë dhe me flokë të rregulluara bukur, Blerona po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit