Gruaja e Albatritit i zgjat shumë flokët

Albatrit Muqiqi dhe Egzona njihen si ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Pasi që kanë një përkushtim të madh për percjellesit e tyre dyshja janë kalojnë gjithmonë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Është Egzona ajo e cila merrë vëmendje të madhe për percjellesit që ka, duke u shfaqur çdo herë me stil, sidomos, me këtë imazh të fundit ajo shkëlqen derisa vërehet që ka shtuar flokët.

Theksojmë, çifti janë prindër të tre fëmijëve.