Gruaja e Gjikos tregon gjoksin e bujshum në bikine

Elita Rudi dhe reperi Gjiko behen prindër për herë të dytë para dy muajve.

Ata sjellen në jetë vajzën e tyre të cilën e quajten Bota, shkruan infokosova.

E pas lindjes zakonisht femrat jo në mënyrë të lehtë mund ti kthejnë format e trupit.

E për Eliten si duket nuk ka qene edhe aq problem.

Ajo ka publikur një fotografi në llogarinë e saj zyrtare, ku shihet e veshur me bikine në formë shumë të mirë, por vëmendjen e mori gjoksi i saj./Infokosova/