Web Analytics
BallinaGruaja e “Hamdisë” me buzëqeshjen më të bukur që keni parë

Gruaja e “Hamdisë” me buzëqeshjen më të bukur që keni parë

Aktori Dardan Gashi, ka marrë pjesë në shumë projekte interesante, ndër tjerash edhe në kampanja publicitare.

Megjjthatë, Gashin e afirmoj seriali “Çka ka shpija”, ku ai luan rolin e “Hamdisë”, djalit naiv, të martuar me “Pajtesen”, e që krijojnë çiftin ikonik të serialit.

Në jetën reale, Dardani është ndryshe, dukshëm më serioz dhe ka një familje të konsoliduar.

Si aktori, ashtu edhe bashkëshortja e tij janë fetar, ndërkaq e shoqja është e mbuluar me shami dhe ka një buzëqeshje briliante.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit