Gruaja e këngëtarit të njohur Ryvën e quan bukuroshe

Ryva Kajtazi është një këngëtare e cila merr vëmendje me bukurinë që ka.

Ajo me përkushtimin që ka për paraqitjet fizike, gjithmonë kalon në lajm dhe bie në sy te të gjithë personat.

Përveç që është vet aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale, fotografitë e saj shpërndahen edhe nga rrethi i ngushtë.

Këtë herë është gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit e cila ka publikuar foton e saj dhe ka shkruar bukuroshe.

Me këtë veprim kuptohet që Fjolla dhe Ryva kanë raporte të mira shoqërore. /Kosovarja/