Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër

Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun.

Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është bërë një perzonazh mjaft i lakuar në mediat rozë.

Gena dhe Korabi janë prej vitesh të martuar dhe prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Së fundmi, ajo ka ndarë një imazh duke u puth në buzë me vajzën e saj, një gjest jo shumë i hijshëm jo vetëm në shikim të parë, por edhe për faktin se e ndalon edhe shkenca por edhe tani siç është situata me pandeminë./kosovarja