5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Gruaja e Labit vishet kaq bukur, ja si i rri kjo ngjyrë

Gruaja e Labit vishet kaq bukur, ja si i rri kjo ngjyrë

Qëndresa Bajrami është gruaja e Labinot Gashit – Labi.

Çifti kanë një vajzë e cila po rritet shumë bukur pranë të dy prindërve.

Është bashkëshortja e moderatorit më të mirënjohur dhe më të afirmuar.

Qëndresa Bajrami është emri që rrëmbeu jo vetëm zemrën e Labinot Gashit, por edhe zemrat e të gjitha mediave.

Kjo për shkak të bukurisë dhe sharmit, që e shoqërojnë kudo që paraqitet e është prezente.

Qëndresa ia ka arritur të lërë mbresa e përshtypje të mira tek të gjithë, sepse asnjëherë nuk e ka tepruar me veshjet dhe paraqitjet e saj.

E që është kështu na dëshmon edhe ky imazh i radhës, e cila me këtë ngjyrë që ka zgjedhur të prezantohet sonte po vërehet se po i shkon shumë dhe po e bën të duket jashtëzakonisht e bukur. /Kosovarja/

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics