3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Gruaja e Lumi B shfaqet me një stil unik e veshur në...

Gruaja e Lumi B shfaqet me një stil unik e veshur në të bardha

Miranda është bashkëshortja e reperit të njohur Lumi B, shkruan “InfoKosova”.

Lumi dhe Miranda kanë një djalë i cili po rritet shumë mirë pranë dy prindërve që i ofrojnë në çdo çast shumë dashuri e ngrohtësi.

Por, duke mos e lënë anash as vetën, Lumi dhe gruaja e tij Miranda dinë dhë kanë shije se si të vishen.

Kjo e fundit sot kishte hedhur ca pamje ku shihej se në veshjen e saj dominonte ngjyra e bardhë, ndërsa vetë Miranda dukej një grua shumë zonjë.

E këto pamje të Mirandës ua sjellim që t’i shihni edhe ju tani./InfoKosova/

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Një tjetër tërmet e preku Tiranën, kjo është shkalla e Righterit

Pak më herët Shqipëria është goditur nga një tërmet 3.3 shkallës ku epiqendra e tij ishte në kryeqytetin shqiptarë, Tiranë. Ky është tërmeti i dytë...
web
analytics