Gruaja e Lumit e shtrirë në bikine, “kallet” plazhi

Miranda njihet për trupin e saj të tonifikuar dhe mjaftë të joshës.

Bukuroshja e Lumit, si duket ka filluar pushimet e saj, shkruan InfoKosova.

Ajo ka pozuar e shtrirë në plazh, teka duket e nxehtë.

Miranda, është bashkëshortja e reperit Lumi B me të cilin ka edhe një djalë./InfoKosova/