Web Analytics
BallinaSHOWBIZGruaja e Milotit shndrit në fustan të nuseve

Gruaja e Milotit shndrit në fustan të nuseve

Erxhina tregohet e zonja në shumë aspekte.

Ajo me përkushtimin që ka në paraqitjet fizike, në çdo kohë duket bukur dhe merr vëmendje të madhe.

Sidomos kur shihet në fustane nusërie, ajo shndrit me bukurinë natyrale që ka, edhe në këtë fotografi, gruaja e Milotit do ju lë pa fjalë.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit