Web Analytics
BallinaUncategorizedGruaja e Sinan Hoxhes e paska dorën gjigande

Gruaja e Sinan Hoxhes e paska dorën gjigande

Gruaja e këngëtarit të muzikës popullore, Sinan Hoxha, po sjell foto të bdryshme në rrjete sociale.

Ajo, nuk e pëlqen shumë ekspozimin dhe në hapsirën e saj në Instagram i zgjedh me shumë kujdes fotot që poston.

Në foton e fundit të publikuar, duket mjaftë bukur dhe në formë të shkëlqyer fizike, ama dora i duket tejet e madhe.

Çka është kjo punë kështu? Ç’është gjjthë kjo dorë? /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit