Web Analytics

Gruaja e Valdrin Sahitit ‘harron’ t’i vesh të brendshmet kur del në darkë me të

Nga: InfoKosova

Valdrin Sahiti jo rrallë merr vëmendje mediatike me postimet e tij.

Kjo për arsye se dizajneri kosovar shfaqet me stile të ndryshme e unike të veshjes.

Se fundmi ai dhe bashkëshortja e tij Edita po i kalojnë pushimet në një hotel luksoz në Dubai.

Nga atje, ata kanë sjell disa imazhe ku shfaqet të veshur me shumë stil.

Në një imazh Edita shfaqet pa riçipeta.

Me këtë veshje provokuese ajo do ta lë pa ngrënë darkë Valdrinin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Gruaja e Valdrin Sahitit ‘harron’ t’i vesh të brendshmet kur del në darkë me të

Nga: InfoKosova

Valdrin Sahiti jo rrallë merr vëmendje mediatike me postimet e tij.

Kjo për arsye se dizajneri kosovar shfaqet me stile të ndryshme e unike të veshjes.

Se fundmi ai dhe bashkëshortja e tij Edita po i kalojnë pushimet në një hotel luksoz në Dubai.

Nga atje, ata kanë sjell disa imazhe ku shfaqet të veshur me shumë stil.

Në një imazh Edita shfaqet pa riçipeta.

Me këtë veshje provokuese ajo do ta lë pa ngrënë darkë Valdrinin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT