Gruaja i dhuron puthje publikisht Lyrical Son-it

Është reper mjaftë i dëgjuar dhe i kërkuar nga publiku shqiptar.

Përveç profesionit si reper, ai është i martuar dhe ka dy vajza me të cilat kalon momente të bukura së bashku.

Ndonjëherë çifti nuk ka hezituar të publikoj edhe foto me momente intime duke u puthur e përqafuar publikisht.

Edhe kësaj radhe ishte Gresa ajo e cila ndau një moment duke e puthur atë në faqe.

Ata po bëjnë të ditur se janë të lumtur dhe ndihen të plotësuar pranë njëri tjetrit./Kosovarja/