Web Analytics
BallinaUncategorizedGruaja i lë një letër burrit dhe fshihet poshtë krevatit për të...

Gruaja i lë një letër burrit dhe fshihet poshtë krevatit për të provuar besnikërinë, reagimin e tij nuk e priste

Gruaja u fsheh nën shtratin e saj për të provuar besnikërinë e burrit, doli duke qarë pasi dëgjoi burrin në një telefonatë..

Marrëdhëniet romantike janë vërtet të vështira për tu ruajtur.

Njerëzit dhe ndjenjat ndryshojnë me kohën, gjë që e bën, edhe më të vështirë që dikush të dijë nëse partneri i tyre do rrijë me të gjatë gjithë jetën.

Disa përpiqen të gjejnë mënyra për të zbuluar nëse partneri i tyre është me të vërtetë besnik ndaj tyre.

Një gjë të tillë ka bërë edhe një grua, e cila ka postuar historinë në faqen e Facebook, “Truth Slaps”.

Sipas postimit, një ditë, një grua u bë kurioze se si do të reagonte burri i saj nëse ajo do të largohej nga shtëpia.

Kështu që, ajo vendosi të shkruante një letër duke thënë se është e lodhur prej tij dhe nuk do që të jetojë më me të.

Letrën e la në tryezë në dhomën e gjumit dhe pastaj u fsheh nën shtrat.

Disa çaste më vonë, burri i saj hyri brenda.

Ai mori letrën dhe e lexoi.., pastaj filloi të këndojë dhe të hedhë valle nga gëzimi.

Ai mori telefonin e tij dhe telefonoi dikë: Ç’kemi dashuria ime!

Gruaja më në fund e kuptoi se historia jonë mbaroi dhe ajo u largua nga shtëpia.

Tani jemi të lirë të jemi së bashku.

Unë kam qenë gabim .. vërtet gabova që u martova me të, uroj që të të kisha njohur më herët.

Shihemi së shpejti mjaltë.

Pas telefonatës burri doli nga dhoma dhe u largua.

Gruaja mbeti në lot dhe u mërzit shumë nga reagimet e burrit të saj.

Pastaj, ajo u ngrit nga poshtë shtratit dhe lexoi ato që shkruajti burri në pjesën e prapme të letrës së saj.

Ai shkruante: Përshëndetje dashuri!

Do të të jap disa këshilla.

Herën tjetër që do të duash të provosh marrëdhënien tonë, kontrollo që këmbët tuaja të mos duken nga poshtë shtratit.

Je e çmendur, por unë të dua shumë! … Unë shkova në dyqan për të blerë diçka.

Shumë e ëmbël apo jo?

Ndani këtë histori me miqtë tuaj tani.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit