3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Gruaja shqiptare kërcen nga kati i 12-të i hotelit dhe humbi jetën

Gruaja shqiptare kërcen nga kati i 12-të i hotelit dhe humbi jetën

Ka humbur jetën si pasojë e hedhjejes nga kati i 12=të i një hoteli.

Gruaja këtë veprim e kishte bërë duke mos qenë mirë me shëndetin mendor.

Një 34-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 12 i një hoteli në Tiranë.

Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur më 14 nëntor, ndërsa nga këqyrja e pamjeve filmike rezultoi se 34-vjeçarja G. V., banuese në Tiranë, vuante nga probleme të shëndetit mendor, dhe në kushte të rënduara psikologjike është vetë-hedhur nga shkallët e emergjencës të hotelit.

“Në lidhje me ngjarjen, ku më datë 14.11.2019, u gjet një shtetase e pajetë në shkallët e emergjencës së një hoteli në Tiranë, nga veprimet të kryera nga grupi hetimor si dhe këqyrja e pamjeve filmike rezultoi se:

Turpi i pajetë i përkiste shtetases G. V.,34 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor, ku në kushte të rënduara psikologjike është vetë-hedhur nga kati i 12-të i shkallëve të emergjencës të hotelit, për pasojë ka ndërruar jetë.

Materialet u referuan në Prokurori për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë shqiptare.

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics