Web Analytics
BallinaUncategorizedGruaja thyen vezën, por habitet nga ajo çka gjen brenda

Gruaja thyen vezën, por habitet nga ajo çka gjen brenda

Në një video të publikuar në kanalin Youtube shihet një grua e cila thyen një vezë gjigante, moment ky që është filmuar për shkak të përmasave të saj.

Por ndodh ajo që nuk pritej, brenda vezës ka diçka tjetër dhe është pikërisht një vezë më e vogël, një fenomen mjaft i rrallë.

Videoja është filmuar në Britani.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit