Gruas së Dautit në videon e fundit i del gjoksi nga kontrolli

Lola Haradinaj vazhdon të mbetët një ndër femrat me të bukura të Prishtinës, edhe pse është nënë e dy fëmijeve.

Bashkëshortja e politikanit Daut Haradinaj në secilën paraqitje merr vëmendje me pamjen, stilin dhe bukurinë e saj, shkruan InfoKosova.

Ajo shpesh herë provokon edhe me mënyrën e të veshurit.

Së fundi Lola kishte ndarë një video pran kunatës së saj, teksa këndonin, por vëmendje mori gjoksi i saj i cili shfaqej më shumë se c’duhej./InfoKosova/

Shiko videon: