Web Analytics
BallinaUncategorizedHabit Adrola: Nga mërzia e tepërt rash mbi peshë 13 kilogram

Habit Adrola: Nga mërzia e tepërt rash mbi peshë 13 kilogram

Adrola Dushi hapi një pyetësor për ndjekësit e saj në Instagram.

Modelja bukuroshe u përgjigj në shumë pyetje që u drejtuan nga fansat e saj.

”Sa kilogram je për momentin” ishte njëra nga pyetjet që mori e që nuk nguroi të përgjigjet.

”Jam 73 kilogram, njëherë u ankova që isha 10 kilogra mbi peshë dhe nga mërzia e tepër rashë në 13 kilogram mbi peshë” u përgjigj Adrola me disa emotikona duke qeshur në fund./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit