Habit Ana, i pastron dhe ja si i vendos në tharëse rrobat

Ish konkurrentja e Përputhën, Ana mundohet të rrijë sa më afër fansave të saj.

Përmes videove dhe fotografive të shumta ajo ndan çdo detaj nga jeta e saj private, shkruan InfoKsosova.

Në një fotografi të publikuar në instastory Ana kërkoj ndihmën e fansave për t’i pastruar rrobat.

Por, por, Ana dëshmoj se është mjaftë e zonja në shtëpi duke publikuar rrobat në tharëse.
E kush nuk do ta donte një nuse si Ana për shpi./InfoKosova/