Habit Ana, thotë se vjehrrive do ia lante edhe këmbët

Ana Lleshi, një nga ish konkurrentet e Për’puthen ka folur në rubrikën “Trotuar” në E diell për mënyrën se si kanë ndryshuar kohët.

E ulur në dysheme, Ana tha se në ditët e sotme ka vajza që nuk duan të jetojnë me vjehrrën dhe vjehrrin, ajo shtoi se do të ndihej e gabuar, ndërsa Bledi Mane e ironizoi duke thënë se Ana do ia lante këmbët vjehrrit cdo natë me ujë e me kripë.

Ana: Sot ka vajza që nuk duan të jetojnë me vjehrrën dhe vjehrrin.

Nëse partneri im do i kishte prindërit gjallë, nuk ka gjë të keqe të jetosh me ta, unë do ndihesha e bekuar, do i rrija në 5 e në 3, pronto do t’i rrija jam njeri që dua shumë dashuri, flas për Anën ti na flet për tradita, por tradita nuk ke vjehrra kudo që je, të dua.

Bledi: Ana do lante këmbët me ujë e me kripë.

Ana: Do ia laja, është shenjë respekti./Express/