Web Analytics
BallinaSHOWBIZHabit Armina: Vjehrra nuk mund të vijë në shtëpinë time sa herë...

Habit Armina: Vjehrra nuk mund të vijë në shtëpinë time sa herë të dojë

Moderatorja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka këshilluar të gjitha vajzat e reja që të largohen nga “çunat e mamit”.

Gjatë një diskutimi në emisionin “Goca dhe Gra”, Armina u shpreh se nuk ishte aspak dakord që një mashkull të vazhdojë të mbetet një ‘çun mami’ edhe pasi ka nisur të bashkëjetojë me partneren e tij.

Më tutje Armina nuk i pajtohej as mendimit të kolegëve të saj kur shpreheshin se nuk ka asgjë të keqe që vjehrra të ndihmojë në punët e shtëpisë.

Sipas modeles kjo e cenon intimitetin e një çifti dhe kjo gjë vlen edhe për nënën e saj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit