Web Analytics

Habit bashkëshorti i Edita Dolit, ja çfarë thotë për moderatoren (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Edita, është një nga moderatoret më pozitive që kemi, ajo ka një jetë të lumtur bashkëshortore me Blerimin, dhe dy fëmijët e tyre, Akilin dhe Helenën.

Së fundmi çifti ishin në pushime në Toskan, por pas rikthimit Edita i bën një pyetje mjaftë provokative.

Ajo i tha: “Zemër a të bëj shpesh nervoz”, pak kohë mori Blerimi për të habitur të gjithë me përgjigjen e tij.

Ai i tha: “Çdo 10 minuta”, kjo përgjigjje nga Edita u prit me të qeshura pa fund./kosovarja/ Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT