Web Analytics

Habit Blerando, publikon video ‘romantike’ me Shqipen

Dyshja Blerando dhe Shqipja janë personazhet më të përfolura kohës së fundit në botën e showbizit.

Arsyeja ishte pasi Shqipja kishte marrë pjesë në videoklipin e këngës së Blerandos.

Andaj ai ka publikuar disa pamje nga skena e xhirimeve teksa nuk ndalën të qeshurat e Shqipes.

Ndërsa ndjekësit reaguan me komplimente të shumta./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika