Habit Blero: Sepse unë deshta, mos harro…

Blero Muhamerremi dhe Afrona Dika thuhet se janë ndarë.

Ata kanë larguar fotot dhe njëri tjetrin nga rrjetet sociale.

Së fundmi Blero publikoi një shkrim që duket se ka lidhje me Afronen.

”Sepse unë deshta mos harro bëhu shumë i kujdeshëm” ka shkruar ai./InfoKosova/

Shiko foton: