Web Analytics
BallinaSHOWBIZHabit gruaja e Lumit, në temperaturat e ulta del kaq e zveshur

Habit gruaja e Lumit, në temperaturat e ulta del kaq e zveshur

Reperi Lumi B ka kohe që nuk ka sjell ndonjë projket të ri muzikor solo.

Megjithatë projekti i fundit i tij mbetet bashkëpunimi me Ledri Vula dhe Nuk “Uma Love”.

E pasi Lumi nuk është edhe shumë aktiv në muzik, bashkëshortja e tij Miranda është mjaftë aktive në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Bukuroshja kosovare është mjaftë e ndjekur në rrjete sociale pavarësisht se është bashkëshortja e një prej reperave më të mirë shqiptarë.

Miranda shquhet për stilin e saj unik të cilin e mbanë dhe mjaftë në formë.

Ajo që ka habitur fansat e saj është fotografia e fundit, teksa shihet Miranda mjaftë e zveshur për kundër temperaturave të ftohta.

E nuk thonë kotë, “bukuria dhemb”./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit