Web Analytics
BallinaSHOWBIZHabit këngëtarja shqiptare: Paradite jam në ushtri

Habit këngëtarja shqiptare: Paradite jam në ushtri

Jasmina Dervishi, vajza e talentuar në muzikë, fituese e cmimeve të para dhe konkuruese në “Këngën Magjike” e ftuar në Why Not, në RTV Ora ka zbuluar dhe për jetën e saj të përditshme.

Roza Lati: Përvec Këngës Magjike e shkollës në përditshmërinë tënde me cfarë merresh?

Jasmina Dervishi: Paradite në ushtri…

Roza Lati: Në ushtri?! Na u rritën motrat, na u bënë burra.

Jasmina Dervishi: Është hapur orkestra dhe kori i ushtrisë dhe unë jam pjesë e korit të ushtrisë paradite.

Pastaj në drekë dhe pasdite në shkollë.

Të premte të shtunë jam të Aurela Gaçe.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit