Habit Leonora Jakupi, vishet si Donald Veshaj 

Leonora shfaqet plot stil rrugëve të Gjermanisë, këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi këto ditë po qëndron në Gjermani.

Nga aty Leonora po ndan imazhe të ndryshme.

Së fundmi ajo publikoj një postim në rrjetin social Instagram ku shfaqej me plotë stil pranë një grafiku të rrugës në Berlin por ajo qe bie ne sy jane kompletet e oversize qe ajo ka veshur e qe ngjajne mjaft shume me ato qe kishte veshur Donaldi ne naten finale te BBV-se.

Artistja këto kohë është mjaft aktive me prurjet e këngëve të reja dhe me koncerte.