Web Analytics
BallinaUncategorizedHabit Melisa: Lediana është fallco dhe un e di arsyen pse!

Habit Melisa: Lediana është fallco dhe un e di arsyen pse!

Melisa ka qene e ftuar ne “Roped with Olsi”, ku pervec angazhimeve te saj ajo ka folur edhe per Perputhen dhe ka komentuar konkurrentet.

Melisa eshte shprehur se Lediana eshte personi me fallco aty.

”Lediana eshte fallco, dhe e di qe kjo gje do dal sic them une.

Une e di arsyen prandaj e them kete por s’jam askushi qe ta tregoj”.-ka thene Melisa.

Pra zgjoi dyshime ne  marredhenien e Mevlanit dhe Ledianen dhe di dicka me shume se ne.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit