Habit nëna e Rites: Vetes i blej lule shumë shpesh

Nëna e këngëtares Rita Ora publikoi një foto të re.

Ajo shihet me lule në dorë derisa shkroi se i blen vetes shumë shpesh lule.

Vera e shkori këtë në gjuhën shqipe dhe angleze.

Ajo mori pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton: