Habit reja e Gilit, kështu vishet në plazh

Herolina, reja e këngëtares Gili po shijon jetë luksi.

Vetëm gjatë këtij viti atë e kemi parë në disa pushime ku ka sjellur dhe foto.

Së fundmi ndodhet në pushime nga kupo tregon edhe pamje për ndjekësit.

Mirëpo vëmendje mori me një foto ku shihet e veshur me këmishtë të gjatë në plazh./InfoKosova/

Shiko foton: