Hailey ndan një moment romantik me Justin

Hailey dhe Justin janë shfaqur duke u puthur në natyrë.

Këngëtari Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey, kanë dalë në natyrë për të marrë rreze dielli.

Në një postim në bërë në Instagram, Haily është shprehur se ndihet e lumtur që kanë arritur sadopak të marrin ca rreze dielli.

Çifti janë shfaqur duke u puthur ndërsa komentet e shumta të fansave të shumtë nuk kanë munguar.

Kujtojmë se lidhur me martesën e tyre ata kanë folur nëpër intervista të ndryshme, e cilësojnë të ngutshme shkak i moshës mirëpo vendim i mirë për shkak të dashurisë./Lajmi.net/