Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Hajde ta trondisim”/ Olta dhe Armaldo plan ndaj Luizit

“Hajde ta trondisim”/ Olta dhe Armaldo plan ndaj Luizit

Olta mendon se debati mes Luizit dhe Armaldos ishte i vërtetë. Ajo foli me Maestron dhe i tha atij që të ngucin Luizin, pasi në atë mënyrë do e “trondisi” atë, Armaldo ra dakord me mendimin e Oltës.

Dhe i tha asaj që ta ngucin Luizit që t’i japin pak vëmendje. Ata shkuan në dhomën e gjumit, aty ku po qëndronte Luizi dhe nisën ta ngucin atë, ndersa filluan menjehere me planin.

Olta e mori Armaldon veçmas dhe i tha se duhet të mendojnë shumë shpejt diçka për të “trullosur” Luizin. Ideja e saj, ishte të “go diste” Kiarën, duke qenë se është pika e dobët e Luizit, brenda në shtëpi.

Por, mbetet te shihet se cili do jete saktesisht plani i tyre dhe a do te mund ta realizojne qe te vene perseri me shume ne loje Luizim megjithese duan ta perfshijne dhe Kiaren ne kete mes.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit