Web Analytics
BallinaSHOWBIZHajrushi bën urimin më të ëmbël për Shkurtën, kaq vite ka mbushur...

Hajrushi bën urimin më të ëmbël për Shkurtën, kaq vite ka mbushur sot këngëtarja

Shkurte Fejza mbushë 61 vite jetë dhe pranon urim romantik nga bashkëshorti.

Sot me 18 nëntor, këngëtarja e madhe e skenës muzikore shqiptare Shkurte Fejza, mbushë 61 vite jetë.

Këngëtarja, e cila pjesën më të madhe të jetës e ka kaluar në skenë, njeh suksese të mëdha në botën e muzikës.

Kenget e saj menjhere shnderrohen ne hite, ndersa degjohen dhe sot.

Shkurte Fejza se fundmi u be edhe vjeherr.

Ajo e martoi djalin Arbrin ku moren vemendje me dasmen e madhe.

Sot, Shkurte Fejza me rastin e ditëlindjes ka pranuar edhe një urim shumë të bukur nga bashkëshorti dhe bashkë udhëtari i saj në jetë e karrierë, Hajrushi.

Më poshtë, urimi romantik i Hajrushit për të shoqen.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit