Haki Abazi pas deklaratave të Thaçit: Ai është rrenc dhe njeri i poshtër

Pas deklaratës së Presidentit Hashim Thaçi se Albin Kurti, Haki Abazi dhe Xhelal Sveçla kanë shkuar në dhomën e përgjimeve në Telekom dhe kanë fikur kamerat për tre ditë, ka ardhur reagimi i Haki Abazit.

Abazi thotë se Thaçi është rrenc dhe njeri i poshtër.

“Thaçi është rrenc dhe njeri i poshtër” shkruan Abazi.

Posimi i plotë:

https://www.facebook.com/haki.abazi/posts/10157124415560718