“Hallakatet kot” ish- gruaja e Blerim Xhemailit, provokon kaq shumë

Erjona Sulejmani në të shumtën e rasteve tregon më shumë se që duhet.

Ish- bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli përmes një video-je disa sekondëshe ka treguar linjat e trupit të saj.

Padyshim, ajo shfaqet p.rovokuese dhe këtë duket se e bën me shumë qejf./IndeksOnline/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani)