Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Hana është si Mozzik i vogël”/ Loredana i jep përgjigjen surprizuese ndjekëses...

“Hana është si Mozzik i vogël”/ Loredana i jep përgjigjen surprizuese ndjekëses që i përmendi ish-partnerin

Vogëlushja e një prej çifteve më të komentuar të showbiz-it shqiptar, Mozzik dhe Loredana, është kthyer në një ndër fëmijët më të njohur në rrjet.

Ajo ka një llogari në Instagram që menaxhohet nga reperët dhe numëron rreth 360 mijë ndjekës, po ashtu, ata postojnë shpesh foto e video me vajzën e tyre.

E duket se të gjithë bien dakord se Hana është një kopje e Mozzik, sa herë që shfaqet në rrjete sociale aq më shumë kuptohet ngjashmëria që ajo ka me reperin.

Loredana ka publikuar një video me të në TikTok ku shihen të dyja duke kënduar një prej këngëve të reperes “Ndoshta po fillon të më ngjajë?”- pyeti ajo ndjekësit.

Por, ata nuk kanë rënë dakord me Loredanën duke shkruar se Hana është si babai i saj, gjë për të cilën bie dakord edhe vetë reperja  “Kurrë, Hana është Mozzik i vogël”– i ka shkruar dikush reperes duke tërhequr vëmendjen e saj.

“Përgjithmonë“– i është përgjigjur Loredana, një koment që askush nuk e priste prej saj./Panoramaplus.al/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit