Web Analytics
BallinaSHOWBIZHana merrë pozën e njejtë si të Loredanes, kaq bukur duken nënë...

Hana merrë pozën e njejtë si të Loredanes, kaq bukur duken nënë e bijë

Hana është vajza e Mozik dhe Loredanës.

Ajo edhe pse e vogël është e njohur nga të gjithë pasi shpesh prindërit sjellin foto të saj.

Së fundmi Loredana ka shpërndar një foto ku është bërë bashkë fotoja e Hanes me të Loredanes.

Me pozë të njëjtë duken kaq bukur të dyja./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit