Web Analytics
BallinaUncategorizedHande dhe Kerem pozojnë për herë të parë si çift

Hande dhe Kerem pozojnë për herë të parë si çift

Vetëm dy ditë më parë dy aktorët e serialit “Sen Çal Kapimi”, Hande Erçel dhe Kerem Bursin konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata treguan se ndodhen së bashkun në Maldive, duke publikuar foto të njëri-tjetrit në Instastory.

Tani që të gjithë e dinë për lidhjen e tyre, ata nuk i kanë kursyer fotot e para si çift në rrjete sociale.

Hande ka publikuar foto pranë Keremit në Maldive dhe të dy duken shumë të lumtur.

Nga ana tjetër, Keremi ka publikuar një foto tjetër pranë partneres.

Çifti kanë marrë urime të shumta nga fansat, të cilët janë të lumtur që dashuria e tyre është e vërtetë edhe jashtë ekranit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit