Web Analytics
BallinaUncategorizedHande e konfirmon lidhjen e dashurisë me Keremin

Hande e konfirmon lidhjen e dashurisë me Keremin

Ka kohë që është duke u komentuar një lidhje e mundshme mes Hande Erçel dhe Kerem Bursi.

Edhe pse i kanë mohuar këto lajme, duket se tani nuk kanë nga të ‘ikin’.

Ata kanë nisur pushimet në Maldives dhe nuk I lanë anash dedikimet emocionale ndaj njëri tjetrit.

“Një pamje e bukur, në një vend të bukur me një grua të bukur”-ka shkruar Kerem ku ka fotografuar Handen.

Po ashtu edhe Hande ka postuar një foto të Keremit duke shkruar: “Dhe ti”./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit