Web Analytics

Harrojeni Kiarën, Olta po duket gruaja më e bukur shtatzënë që keni parë ndonjëherë

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta vazhdimisht bën postime në të cilat shfaqet shumë provokative.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me barkun e fryrë dhe po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT