Web Analytics

Heidi e nervozuar me Romeon, kjo është arsyeja

Çifti Heidi dhe Romeo romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me të famshme e që vazhdojnë ende sot.

Çifti për disa ditë gjendën në Milano në vendin ku jetonte me parë Heidi.

Teksa nga dritarja e apartamentit Romeo ngacmon komshinjtë e lagjes, ky veprim i aktorit e ka bërë nervoze Heidin, ku shprehet se në Itali nuk është si në Shqipëri.

Për më shumë ndiqeni pamjet./kosovarja

Shiko videon:

Nga rubrika