Heidi Lushtaku feston ditëlindjen kaq ëmbël e uroi partneri i saj turk

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku sot feston ditëlindjen, kjo është ditëlindja e parë që ajo po e feston si nënë pasi solli në jetë djalin e saj.

Me këtë rast, partneri i Lushtakut, futbollisti i njohur turk Merih Demiral e ka befasuar bukuroshen shqiptare, në një story në Instagram, ai shihet teksa e uron Heidin me tortë në dorë.

Edhe në postime, ai e ka konsideruar Heidin si “dashurinë e tij’  Heidi dhe Merih u bënë prindër pak muaj më parë dhe djalin e tyre e kanë quajtur Kais Omar.

Heidi e mbajti të fshehtë shtatzëninë e saj deri në momentin qe i vogli erdhi në jetë./kryefjala/