-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina FUN Helikopteri i përdorur në Kosovë shndërrohet në shtëpi banimi

Helikopteri i përdorur në Kosovë shndërrohet në shtëpi banimi

Një helikopter britanik që është përdorur nga ushtria britanike pas luftës në Kosovë është shndërruar në një shtëpi luksoze.

Një familje në Lanchashire ka blerë helikopterin dhe e ka shndërruar atë në një shtëpi për katër persona, e cila tashmë është lëshuar me qera.

Helikopteri Westland Lynx XZ676 i vitit 1982 shërben për akomodim një ditësh.

Ky helikopter është përdorur nga ushtria britanike në Luftën e Gjirit dhe në Kosovë.

Helikopteri përmban një lavaman, një minifrigorifer, një mikrovalë, drita dhe televizor LED.

Një natë në këtë helikopter kushton 120 euro.

Shiko Fotot:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics