Hetem Ramadani: Fëmijut i thanë mjekët që do të ndërronte jetë nga kanceri. Ja si e shërova

Hetem Ramadani profesori i fizikës kuantike dhe mjeku alternativ nga Shqipëria ishte mysafirë në “Kojshia Show” këtë të diele.

Ai në minuten e 44:40 të emisionit tregoi për një rast të një fëmiu se si i thanë mjeket ke me vdekë nga kanceri dhe ja si e shërova unë.

Për ta kuptuar ndiqeni minuten 44!