Në Hong Kong të Kinës, një burrë është hedhur në një taksi që ishte duke lëvizur.

Kamera e vendosur në veturë, e ka regjistruar atë duke vrapuar dhe duke u përplasur për xhamin e pjesës së përparme.

“Fantazma që ma ka pushtuar trupin, më shtyri ta bëj këtë gjë”, ka thënë Li, pasi është shtrirë në spital, me disa lëndime të lehta, por pa pasoja për jetë, transmeton InfoKosova.

Mirëpo, shikuesit e videos po dyshojnë se ai është hedhur që të lëndohet, për të përfituar më pas nga kompania e sigurimit./InfoKosova/

Shiko Videon: