Web Analytics
BallinaUncategorizedHistori filmash: Gjesti romantik i bashkëshortit të këngëtares shqiptare, çka la dëshmi...

Histori filmash: Gjesti romantik i bashkëshortit të këngëtares shqiptare, çka la dëshmi për të ardhmen?!

Jehona Sopi është nga këngëtaret shqiptare që nuk preferon daljet televizive dhe shpalosjen e detajeve nga jeta e saj.

Por kur këtë e bën kujdeset që të marrë vëmendje të madhe me historitë e saj.

Kështu ka bërë së fundmi, e ftuar në prive ku pas ngjarjes tm,erruese kur u gjend në mes të një sul,mi në Egjipt ajo na ëmbëlsoi zemrat me një histori përrallash.

Jehina zbuloi gjestin më romantik që bashkëshorti i saj ka bërë për të.

“Gjerasa po ndërtohej shtëpia jonë e re dhe ishte në fazat e fillimit duke u vënë themeli, Lavdimi më fton për të parë diçka që ai kishte përgatitur, në disa kuti metalike ai kishte vendosur qertifikatën tonë të martesës të kopjuar dhe e shpërndau në disa qoshe brenda themelit”, tregoi Jehona duke shtuar se arsyeja e këtij gjesti ishte dëshmia për gjeneratat e ardhshme se kush ka jetuar këtu dhe kush kanë qenë banorët e parë në këtë shtëpi.

Ndryshe këngëtarja viteve të fundit nuk është shumë aktive me prurjet e reja muzikore duke u distancuar nga muzika.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit