Web Analytics
BallinaUncategorizedHistoria emocionuese e 93 vjeçarit që drekon prej 4 vitesh me fotografinë...

Historia emocionuese e 93 vjeçarit që drekon prej 4 vitesh me fotografinë e të shoqes që është ndarë nga jeta

Fotografia e një të moshuari që drekon pranë fotografisë së një gruaje në një restorant është bërë virale në rrjet e njerëzit po e shpërndajnë në emër të dashurisë.

Në 13 vitet e fundit të martesës së tyre 63-vjeçare, Clarence dhe Carolyn Purvis drekonin së bashku në një restorant të vogël.

Ndonëse prej 4 vitesh gruaja ishte ndarë nga jeta, 93 vjeçari Clarencën vazhdonte të drekonte pranë të shoqes si dikur, vetëm se praninë e saj e zëvendësonte një fotografi.

Çifti u takua për herë të parë në vitin 1948 kur djali ishte vetëm 24 vjeç dhe vajza 16 dhe për më shumë se 60 vjet kanë qenë të martuar e të dashuruar si në vitin e parë.

Ndonese betimi eshte “derisa vdekja te na ndaje” ky i moshuar na tregon se çdo te thote te dashurosh dhe kur njeriu i zemren nuk eshte me ne kete jete !

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit