Web Analytics

Historia prekëse që nuk dihej për renë e Shkurtes!

Botuar nga: InfoKosova

Ahengu i familjes Behluli ishte top temë në fundjavë.

Martesa e djalit të këngëtares Shkurte Fejza zgjoi shumë interes dhe u përcoll në rrjete sociale e në media.

Bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza, Hajrushi, foli më shumë për raportin me nusen e djalit.

Ai tregoi se ai e sheh si vajzë të tij, duke e konsideruar raportin me Erzën si prindër-vajzë, Hajrushi mes tjerash, duke folur për edukatën e lartë dhe qëtësinë e Erzës, ndau një tjetër detaj të panjohur më parë.

Ai zbuloi anën prekëse dhe emocionale kur foli për familjen e Erzës, e cila është në mesin e shumë familjeve shqiptare të prekura gjatë luftës nga serbet.

Në moshë të vogël, gjatë luftës, Erza ka humbur babain.

Shiko videon nga minuta 16:08

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x