Web Analytics
BallinaSHOWBIZHomazhet ndaj Bujar Nishanit, e veshur me të zeza, Beniada ngushëllon familjarët

Homazhet ndaj Bujar Nishanit, e veshur me të zeza, Beniada ngushëllon familjarët

Në orën 10:00 të kësaj të enjte ka nisur ceremonia shtetërore e nderimeve të fundit për ish-Presidentin Bujar Nishani.

I pari që ka kryer homazhe për ish-kryetarin e shtetit ishte presidenti Ilir Meta, i shoqëruar nga vajza e tij Bora Meta.

Më pas kanë shkuar edhe personazhe të njohur të politikës, si ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli.

Mes tyre, është vënë re dhe modelja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, e cila ka dhe lidhje familjare me të ndjerin, ajo është shfaqur e veshur me të zeza dhe e trishtuar teksa ka takuar familjarët.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit