Horoskopi ditor, e diel 8 mars 2020

Dashi

Dite e zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit.

Merrini gjerat si t’iu vijnë pa u sforcuar me shume sesa duhet.

Beqaret do vazhdojnë ende te ëndërrojnë për dashurinë e madhe sepse as sot nuk kane për ta gjetur atë.

Financat do jene goxha delikate tregohuni shume te kujdesshëm me çdo lloj shpenzimi.

Nëse keni vështirësi te mëdha kërkoni ndihme.

Demi

Çiftet do i pushtoje një re e madhe melankolizmi dhe trishtimi sot.

Askush dhe asgjë nuk mund t’iu beje te ndryshoni atmosfere madje as ai qe keni ne krah.

Beqaret do kenë takime, por me personat qe do njihen mund te fillojnë veçse aventura kalimtare asgjë me tepër se aq.

Ne planin financiar mos u mërzitni nëse nuk keni përmirësime te ndjeshme, kënaquni edhe me pak.

Binjaket

Ka shume gjasa qe kjo dite te jete e vështirë për ata qe janë ne një lidhje.

Do debatoni me shume për shkak te mungesës se komplimenteve ndaj njeri-tjetrit dhe kritikave te herëpashershme.

Beqaret nuk do jene me fat dhe do mbeten serish vetëm.

Financat nuk do jene aq te mbrojtura sa ju mendonit kështu qe kujdes me çdo lloj shpenzimi qe do kryeni.

Gaforrja

Duhet te bëni edhe pak me shume durim sot qe atmosfera ne çift te jete me e ngrohte.

Partneri do tregohet me tolerant dhe me i kuptueshëm se me pare.

Beqaret do jene me shume fat dhe do fillojnë një histori dashurie mjaft emocionuese.

Kombinimi i yjeve do jete mjaft i favorshëm edhe për financat.

Mundohuni vetëm te mos jepni para hua edhe sikur te behet fjale për miqtë e ngushte.

Luani

Nuk do ketë pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift megjithatë as probleme serioze nuk priten.

Mundohuni ta merrni çdo gjë me qetësi dhe te mos alarmoheni.

Beqaret do kenë njohje te reja, por nuk do jene shume te sigurte nëse ata janë aq te përshtatshëm sa për te krijuar një lidhje.

Ne planin financiar tregohuni me te moderuar qe te mos keni vështirësi.

Virgjeresha

Dite shume e qëndrueshme dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit.

Do ia shprehni me shume ndjenjat njeri-tjetrin dhe do kaloni momente te paharrueshme.

Beqaret do takojnë një peron me te vërtetë interesant dhe me shume humor.

Ne planin financiar do keni probleme te mëdha po nuk u treguar te matur.

Një gabim i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjtë.

Peshorja

Ka rrezik qe dita e sotme te jete mbushur me tension dhe mosmarrëveshje te shumta për çiftet.

Mundohuni te tregoheni paska me te arsyeshëm dhe te mateni mire me fjalët.

Beqaret nuk do kenë fat as sot kështu qe do bëjnë mire te mos bëjnë sakrifica te kota.

Financat do jete te stabilizuara fale ndihmës qe do iu jap enje mik shume i ngushte.

Akrepi

Do jeni gjithë kohës ne dispozicion te partnerit sot dhe marrëdhënia ne çift do jete me e ngrohte sesa mendohej.

I njihni mire pikat e tij te dobëta dhe do ia bëni qejfin.

Për beqaret do jete dite pozitive. shfrytëzojeni çdo mundësi qe do iu jepet për takim.

Financat do jene te mira ne përgjithësi, por nuk duhet te shpenzoni absolutisht aq sa keni fituar.

Shigjetari

Ne jetën sentimentale te çifteve do mbizotërojë qetësia gjate gjithë ditës.

Ne këtë mënyrë do e keni me te lehte te komunikoni me te.

Beqaret nuk duhet ta harxhojnë energjinë e tyre duke kërkuar me kot personin e ëndrrave, por duhet t’iu kushtojnë me shume kohe miqve.

Financat do i menaxhoni me shume kujdes e maturi.

Nuk pritet as problemi me i vogël ne këtë plan.

Bricjapi

Ata qe janë ne një lidhje do marrin disa vendime shume te rëndësishme te cilat mund t’ua ndryshojnë njëherë e përgjithmonë te ardhmen.

Veproni me maturi.

Beqaret nuk do mendojnë gjithë kohës për dashurinë, por gjithçka do ndodhe si me magji ne jetën e tyre.

Ne planin financiar duhen shmangur shpenzimet stratosferike sepse do arrini fundin e humnerës.

Ujori

Klima për jetën tuaj ne çift do jete mjafte kontrastuar sot.

Beni shume kujdes me çdo gjë qe do thoni nëse nuk doni te keni probleme te mëdha me partnerin.

Beqaret do kenë takime pa fund, por do jene shume dyshues me te gjithë personat.

Ne planin financiar mos prisni ndihme nga askush, por merrni sa me shpejt masa qe ta stabilizoni situatën.

Peshqit

Do afroheni me shume me partnerin tuaj gjate kësaj jave dhe do sqaroni çmos keqkuptim qe keni pasur para disa kohesh.

Do qetësoheni mjaft për këtë fakt.

Beqaret duhet t’i marrin me seriozisht propozimet qe do iu bëhen sepse koha ikën shpejt.

Financat do jene shume te mira.

Përfitoni nga kjo për te kryer investime te rëndësishme apo për te hequr disa para mënjanë.